Wyrób metodą wstrząsową

Z www.Wiki.Haszysz.com
Wersja z dnia 20:50, 3 sty 2013 autorstwa RaverBaby (dyskusja | edycje) (Małe poprawki)
Skocz do:nawigacja, szukaj
Wytrząśnięty haszysz

Nigdy nie znalazłem naprawdę prostej drogi, by zrobić hasz, z dużą skutecznością nie wydając dużo pieniędzy na inne dodatkowe rzeczy potrzebne przy produkcji. Poprzednio użyłem sposobu mieszarki ale zastanowiłem się jak dużo marnowałem. Metoda którą teraz będę opisywał nie potrzebuje większych dodatkowych kosztów. Wszystkie rzeczy potrzebne do wyrobu znajdziesz w domu lub możesz je nabyć w prawie każdym sklepie. Po 15 minutach będziesz mógł palić już czyste triochimy.

PRZEDMIOTY

  • Gumki
  • Pończochy nylonowe
  • Słoik lub miseczka, wielkość w zależności od ilości zioła
  • Karta telefoniczna lub coś podobnego do zebrania triochimów z szyby
  • Gładka, twarda powierzchnia na którą będziesz strząsać triochimy np. większe lustro, szybka. Ja używam szklanego stołu.

OPIS WYROBU
Przed przystąpieniem do wyrobu haszyszu, należy dobrze wysuszyć zioło [ma się kruszyć w palcach], następnie usunąć większość łodyg i rozdrobnić topy według własnego uznania. Osobiście nie rozdrabniam zioła mocno, bo niektóre topy pozostają nietknięte i wtedy wykorzystuje je na olejek haszyszowy. Uważam że najlepiej wykorzystywać tylko ten lepszy towar do wytrząsania bo z niego otrzymasz bardzo dobrej jakości trichomy. Wsyp zioło do pojemnika [nie może ono być w nim ubite, musi mieć trochę luzu].Weź pończochę którą wcześniej przygotowałeś, i nałóż ją na pojemnik tylko bardzo mocno nie naciągaj pończochy żeby nie powiększyć w niej oczek bo wtedy haszysz wyjdzie bardzo zanieczyszczony. Teraz zabezpiecz pończochę gumką tak żeby pończocha nie spadła podczas trzęsienia. Weź nożyczki albo noża i obetnij niepotrzebne zwisające części rajstopy. Teraz przychodzi fajna część w której musisz potrząsać pojemnik z ziołem. To może nie brzmi jak zabawa, ale kiedy po 10 minutach zobaczysz wytrzęsione trichomy poczujesz się zmotywowany aby trząść dalej. Trzęsienia najlepiej jest oddzielać bo czym dłużej trzęsiemy tym wytrzęsione trichomy są coraz bardziej zanieczyszczone, ale i tak trichomy z 4 czy 5 trzęsienia będą mocniejsze niż uliczny hasz. Proszek z każdego trzęsienia wsyp do oddzielnych papierków i każdy po kolei ugniataj a otrzymasz ładną grudkę.


żródło www.overgrow.com