Strona główna: Różnice pomiędzy wersjami

Z www.Wiki.Haszysz.com
Skocz do:nawigacja, szukaj
(/* PROSIŁEM WAS O ROZPATRZENIE MOJEGO WNIOSKU O NADZIERANIE RYJA PRZEZ DELAWEGE I KONTYNUOWANIE BEZSENSOWNYCH AWANTUR. NIE ZOSTAŁEM ODBANOWANY CZŁOWIEK ZWANY DELAWEGĄ WYKORZYSTUJE SWOJE PSEUDO-SUPER-MODOSTWO DO SIANIA FASZYZMU, SAM MOŻE ŚMIAĆ SI...)
(aaaa)
Linia 1: Linia 1:
=<center>PROSIŁEM WAS O ROZPATRZENIE MOJEGO WNIOSKU O NADZIERANIE RYJA PRZEZ DELAWEGE I KONTYNUOWANIE BEZSENSOWNYCH AWANTUR. NIE ZOSTAŁEM ODBANOWANY CZŁOWIEK ZWANY DELAWEGĄ WYKORZYSTUJE SWOJE PSEUDO-SUPER-MODOSTWO DO SIANIA FASZYZMU, SAM MOŻE ŚMIAĆ SIĘ Z INNYCH UŻYTKOWNIKÓW, ALE JAK JA ZACZĄŁEM SIĘ Z NIEGO ŚMIAĆ ZOSTAŁEM ZBANOWANY. JEŚLI TAK DALEJ MA WYGLĄDAĆ TO FORUM TO NIE DZIWIĘ SIĘ DLACZEGO INNE FORA ZARAZ Z WAS UKRĘCĄ ŚMIECHAWĘ. ANONYMOUS ODINOUS CZTERNASTUS/OSIEMDZIESIĄTOSIEMUS. </center>=
+
aaaa
 
 
ps dela sam banował moje nawet [oficjalne] konto dziękować jemu. "debilizm i multikonta" hue. uważaj lepiej na modów chłopcze. kto tu ma stopnie nie bede ci pokazywał białka bo oficjalnie jestem duchem tego forum już na zawsze.
 
 
 
POLECAM TĄ ŚCIEŻKĘ DŹWIĘKOWĄ DO WASZEGO WKURWIENIA :SUNNY: TO BRZMI PIĘKNIE RANO, TO MIASTO, KAŻDY IDZIE JAK W ZEGARKU, KROK TO SEKUNDA, TAM WYMUSZA PIERWSZEŃSTWO CYKLISTA. CZERWONE ŚWIATŁO :SUNNY:
 
 
 
Carl Orff - O Fortuna ~ Carmina Burana
 
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=GXFSK0ogeg4
 
 
 
pozdrawiam Morninsta.
 
 
 
PS - jak Cię Skunik zaraz pchlarz poinformuje z płaczem dziecka "dawaj wiki" - nie rób nic jeśli mogę prosić. działam w imieniu tych, którzy zostali wywaleni z foruma za sprawą napalma/kota czy tam co ma bo zmienia te nicki częściej niż prostytutki kondomy :sunny: - będę tutaj edytował dostaniesz w normalnej drodze jak już się zweryfikujemy gdzieś głębiej informacje co sie dzieje na forum. zostawiłeś je w złych rękach. tyle na dziś. Pozdro. popytaj z resztą icka /Ice Kinga - nawet stronę założył obrazującą babilon jaki tu się rozpętał. adres dzadzą Ci podwładni.
 

Wersja z 15:41, 15 mar 2019

aaaa