SoG -Tłumaczenie WildStrawberry

Z www.Wiki.Haszysz.com
Skocz do:nawigacja, szukaj
SoG

Morze zieleni (SoG) nie jest tak naprawdę metodą treningu. Jednakże , z powodu częstego użycia skrót ten przywarł do stylu mikroupraw. Poczułem więc potrzebę rozszerzenia tego stylu w tym poradniku. Metoda morze zieleni nie polega na treningu polegającemu na zmianach poziomu auksyn. Jednakże, SoG pozwala rolnikowi maksymalizować różnorodność cannabis podczas, gdy w tym samym czasie próba użycia metody gięcia pozwoli uzyskać maksymalne osiągi masy suszu z wata. SoG zawiera się w uprawie wielu roślin w mniejszych doniczkach. Zazwyczaj dokonuje się tego przy użyciu klonów. Można wyróżnić kilka postaw growerów, którzy używają metody SoG. SoG można używać w pojemnikach o małej skali takich jak odcięta butelka 20 uncjowa (20x 28,3495231= ok 566g czyli ok. 0,5 litra) butelka po mineralce, albo może być stosowany przy użyciu wyższych pojemników o mniejszej szerokości. Pozostawiając więcej roślin pod światłem jedne mogą rosnąć na różny sposób z wieloma wygięciami bez zmartwień o to, że górne partie liści będą sobie za bardzo przeszkadzać.

Idea stojącą za małymi uprawami SoG jest otrzymanie pąków wprost z ziemi aż po szczyt rośliny. To jest metoda zależna od cech podatności na wyginanie danej rośliny, jednak jest często tą pożądaną przez SoG grower-ów.

Przyjrzyjmy się dobrym i złym stronom tej metody.

Zalety

  • Można uprawiać więcej rzutów w ciągu roku
  • Przyjazna klonom
  • Potencjalnie może oznaczać większe zbiory

Wady

  • Większa liczba roślin
  • Nie najlepsza dla wszystkich odmian
  • Bardziej pracochłonna niż inne metody uprawy


SoG jest świetny dla tych co chcą mieć różnorodne krzaczki pełne Coca-Col(a) siedzących na komorach kwiatowych. Jednakże mały rozmiar i liczba roślin może być zbyt kłopotliwy dla co poniektórych growerów. Teraz kiedy już przyglądnęliśmy się głównym typom treningu , możesz podjąć swoją własną decyzję wyjść naprzeciw maksymalizacji swoich zbiorów.

Mam nadzieję, że to co przeczytałeś pozwoli ci podjąć decyzję co do typu treningu. Od teraz, masz wiele źródeł dostępnych w celu uzyskania szczegółowej informacji wraz z przykładowymi zdjęciami treningu na jaki możesz się zdecydować.

Przetłumaczył: WildStrawberry