Marihuana - pierwsze palenie

Z www.Wiki.Haszysz.com
Wersja z dnia 09:41, 12 kwi 2012 autorstwa Admin (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do:nawigacja, szukaj

Pierwsze palenie marihuany :

Palenie trawki to świetny sposób na wyluzowanie się , odpoczęcie od problemów dnia codziennego , pomaga przełamac bariery wstydu i co najważniejsze jest dużo zdrowsza od tak lubianego przez Nas polaków - Alkoholu. Spożywanie marihuany to taki mały rytualik , co innego niż chlanie piwska czy wódki. Odpowiednie przygotowanie materiału , kruszenie , kręcenie , nabijanie itp. jest czymś co wielu z Nas kocha. Aby poczuć moc świętego ziela trzeba zadbać także o dobrą atmosferę podczas fazy , grono doborowych kumpli jest wręcz skazane ,bądz w zaciszu domu ze swoją wybranką serca marihuana daje nam najlepsze przeżcia. Ale zacznijmy od początku..


I Przygotowanie i spożywanie marihuany :

  • 1)Trawkę można palić jak i spożywać. Obydwie czynności dadzą nam uwielbiany HIGH , aczkolwiek dziś skupię się na jej paleniu.
  • 2)Marihuanę można palić na naprawdę wiele sposobów i ogranicza nas tylko nasza wyobrażnia. Najczęstrzymy sposobami są zaś : jointy , blanty , szklane lufki , bonga , shishe i wiadra.

Jako iż artykuł jest o `Pierwszym paleniu` to na pierwszy raz polecam palić ją przez zwykła szklaną lufkę którą dostaniemy w każdym kiosku i każdym sklepie monopolowym w cenie od 15 gr do 1zł. Oczywiście kształtów , rozmiarów i kolorów lufek jest więcej niż mieszkańców niewielkiego miasteczka lecz ja polecam na pierwszy raz lufkę najtańsza z małym cybuchem. np. taką :

Lufka.jpg

  • 3) Oczywistą rzeczą jest to ,że aby poczuć boską moc rośliny potrzebujemy odpowiedni staffik.

Polecam ten z własnej uprawy , ale palonko od dobrze nam znanego dilera nas nie zabije ;) A w highu możemy się zakochać.

  • 4) Najczęsciej od dillera otrzymamy topka (w zależności od ilości jaką kupiliśmy różne będa oczywiście jego rozmiary).

Palacze trawki często stuf mieszają z tytoniem , proporcje każdy musi dobrać sobie sam , ja preferuję 60 % trawki i 40 % tytoniu (tak na oko oczywiście) No OK , ale jak pomieszać topka z tytoniem ? Najlepszym sposobem jest młynek do zmielenia topka (niektórzy wolą rozkruszać go w ręce , ja początkujacym jednak polecam zwykły najtańszy grinder np. taki

Młynek.jpg

Topka wrzucamy do młynka i mielimy czując przy tym zajebistą woń naszego stufiku :).

  • 5) Zmielony już stafik możemy wysypać na jakąś gazetkę lub wrzucić go spowrotem do worka w którym dostaliśmy topka.

W tym momencie należy zmieszać go z naszym tytoniem. Oczywiście możecie palić stuf bez tytoni lub mieszać go we własnych porporocjach - Wszystko zależy od Was :).

Towarityta.jpg

  • 6) Gdy stufik jest juz ładnie zmieszany , nabijamy go w cybuch lufki (cybuch zaznaczony na zdjęciu)

Lufka1.jpg

Pamiętaj aby nie ubijać go tam na silłę i za mocno !


  • 7) Teraz wystarczy już tylko podpalić to jak zwykłego papierosa , zajebać mega bucha w płuca , trzymac jak najdłużej możemy i czuć jak przenosi nas w inny świat ! :)

II Atmosfera i gastrofaza.

  • 1) Podczas palenie trawki ważna rzeczą jest dobrą atmosfera bo jak wiemy marihuana pogłębia nasze uczucia.
  • 2) Palcie tylko w mało przypałowych miejscach , szczególnie jeśli to pierwszy raz to polecam własne lub mieszkanie kumpla z pewnościa ,że rodzice nie wróca przez najbliższe 3-5 godzin.
  • 3) Odpowiednia muzyczka (zalezy kto jakie lubi klimaty) wprowadzi nas w odpowiedni nastrój , muzykę będziecie dosłownie czuć całym sobą (polecam regea i HH - ale żadne zamulacze !)
  • 4) Głupawa komedia puszczona na DVD sprawi ,że policzki będą Was boleć od smiechu.
  • 5) LODÓWKA ! Podczas palenie trawki , lodówka to bardzo często odwiedzane miejsce. Gastrofaza czy zwiększone łaknienie odczujecie bardzo szybko po ściagniętym buszku , więc smakołyki są jak najbardziej wskazane , a jedzienie będzie Wam sprawiało wielką radość.Życze miłego ,bezprzypałowego pierwszega palenia !

UWAGA : Pamiętajcie marihuana nie uzależnia może tak szybko i mocno jak alkohol ,ale należy z nią uważać. Szczególnie powinny na to wzracać uwagę osoby które mają skłonność do nałogów.