Dgrowbox.gif

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w growbox.pl

Closet Cultivator

Z www.Wiki.Haszysz.com
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Closetcult 26 98 f.jpg

Closet Cultivator - autor: Ed Rosenthal

Jedna z pierwszych [?? źródło] książek o uprawie wewnętrznej konopi. Pomimo bardzo długiego czasu jaki upłynął od publikacji pierwszego wydania nie zdezaktualizowała się.

Podstawy + wiele ciekawych pomysłów w stylu DIY - z przed czasów "growszopów" i dostępności gotowych "rozwiązań" z "szopu".

Dosyć uboga graficznie - ryciny - niewiele czarno-białych fotografii. Niezły - nie gorszy moim zdaniem opis oświetlenia asymilacyjnego, może nawet i lepszy, niż ten ze zdecydowanie bardziej współczesnej Indoor Marijuana Horticulture Jorgea Cervantesa.

W necie są dostępne przynajmniej 2 wydania - skany w formacie pdf. Częściowy podgląd patrz [[1]]
<gallery caption="Ilustracje z ksiażki Closet Cultivator " perrow=5>

Plik:Klosedkulitwator.jpg|Szafka z oświetleniem bocznym oświetlona świetlówkami T8? Plik:Zamkły kultywator.jpg|Kolejne przykłady wykorzystania lamp fluorescencyjnych. Najbardziej interesujące jest użycie wiszących długich świetlówek miedzy roślinami. Plik:Anima sound system.jpg|prosty system nawadniania - z grawitacyjnym powrotem nadmiaru cieczy do zbiornika Plik:Closet Cultivator by Ed Rosenthal068.jpg|grawitacyjnie "napędzany" system podlewania zbudowany w oparciu o powszechnie dostępne elementy i materiały.. beczka bebechy z WC :].. Plik:Knoty.jpg| technika znana gospodyniom domowym wybierającym się na wakacje Plik:Obrazek.jpg|trening to nic nowego

</galery>