Dyskusja:Strona główna

Z www.Wiki.Haszysz.com
Wersja z dnia 20:15, 3 lis 2011 autorstwa PcP (dyskusja | edycje) (Zbędny akapit: nowa sekcja)

Skocz do: nawigacja, szukaj

Usunąłem tekst:

Jeżeli zarejestrujesz się tylko po to aby namieszać lub kasować tematy na wikipedii to źle trafiłeś! Każde nieuzasadnione skasowanie tematu albo niepotrzebna edycja i dodanie nieprawidłowych danych będzie karane banem! Pamiętaj że wszystkie zmiany są szczegółowo sprawdzane przez moderatorów a każdą zmianę da się cofnąć.

Jeśli ktoś widzi dużą potrzebę - niech go przywróci.


Spis zagadnień

Wg mnie należy go wywalić poza część "Kiełkowanie i podstawy" Sznurek 23:44, 21 paź 2011 (CEST)


Nie no tego to nie wywalimy jest najprostsza wersja poruszania sie po wiki ;] dla amatorów dla zaawansowanych są kategorie może da się je jakoś wrzucić na główną do spisu ? Admin 08:13, 22 paź 2011 (CEST)

Zbędny akapit

"Haszyszopedia to projekt wielu Polaków porozrzucanych po całym globie. To nasze wspólne dzieło, które z dnia na dzień staje się coraz bardziej zaawansowane i obszerne. Znajdziesz tutaj ogrom informacji zawartych w bardzo przystępnej formie znanej wam z Wikipedii, co pomoże przeprowadzić Cię przez cały proces: "od nasionka do topka"." zwłaszcza fragment "Haszyszopedia to projekt wielu Polaków porozrzucanych po całym globie." wydaje mi się zbędny --PcP 19:15, 3 lis 2011 (CET)