Dyskusja:Kiełkowanie

Z www.Wiki.Haszysz.com
Skocz do: nawigacja, szukaj

Jeżeli chodzi o hierarhię, nie jest to pomyłka, ani błąd logiczny - metody kiełkowania mają poziom (===), i są tam opisane 2 metody na poziomie (====). Gdyby sadzenie miało poziom (====) to byłoby niby metodą kiełkowania. Jeżeli chodzi o metodę na chusteczkach; opisałem ją jako pierwszą, bo taki był wynik ankiety na forum. Ja osobiście nic w tej metodzie nie widzę, więc może są jakieś plusy oprócz kontroli i precrushingu, wtedy warto to opisać. No a o hydro to ja nic nie wiem, może pewnego dnia ktoś to w miarę opisze. Sznurek 23:12, 25 paź 2011 (CEST)

I o co chodzi w tym: "Poniżej znajdziesz różne metody kiełkowania, zarówno te prostsze, jak i bardziej zaawansowane, ale dające lepsze efekty." Lepsze efekty to znaczy, że większa szansa na wyjście kiełka z ziemi? To zdanie sugeruje, że która z podanych dwóch metod jest lepsza? W sumie nie wiem czy jestem za jawnym sugerowaniem, że którakolwiek jest lepsza. Plusy i minusy obu metod powinny wystarczyć. Encyklopedyczność to przynajmniej udawanie że jest neutralny punkt widzenia. Sznurek 23:21, 25 paź 2011 (CEST)


z tymi (====) pojabało mi się ... a co do dającej lepsze efekty jak chcesz usuń jeżeli uważasz tak jak wyżej napisałeś;]. Lub to jakoś zmodyfikuj aby nie sugerowało ;D Admin 07:49, 26 paź 2011 (CEST)


w fotorelacji slimaka jest bardzo ładny post https://www.forum.haszysz.com/showpost.php?p=635478&postcount=11

można go wykorzystać do wiki ;]

Admin 18:57, 1 lis 2011 (CET)